English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Πέμπτη 17 Μαρτίου 2011

Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΗΣ ΤΟΥΜΠΑΣ

Ένα έγκαυμα στον αριστερό πήχη αποχώρησε ο Σεμπαστιάν Σάχα από τη φωτοβολίδα που έπεσε πάνω του στη διάρκεια του επαναληπτικού ημιτελικού του Κυπέλλου ΟΠΑΠ απέναντι στον ΠΑΟΚ.

Το ρολόι στην Τούμπα δείχνει το 89 λεπτό όταν οι «κάφροι» του ΠΑΟΚ εισβάλουν στον αγωνιστικό χώρο για να χτυπήσουν τους παίχτες της ΑΕΚ , μη μπορώντας να δεχτούν τον αποκλεισμό τους. ,ο διαιτητής καθώς και οι παίχτες της ΑΕΚ μπαίνουν στα αποδυτήρια για να σωθούν.

Μετά από 25 περίπου λεπτά ξαναβγαίνουν στον γήπεδο ο διαιτητής σφυρίζει την λήξη του ματς.

Η ΑΕΚ είναι στον τελικό του Κυπέλλου Ελλάδος στης 30 Απριλίου με αντίπαλο τον Ατρόμητο.

Η κόλαση της Τούμπας για ακόμα μια φορά εναντίον της ΑΕΚ και δεν είναι λίγες φορές που έχει γίνει αυτό. Υπήρξε ματς ΠΑΟΚ-ΑΕΚ που διακόπηκε ενώ το σκορ ήταν 0-3 γιατί πάλι μπήκαν οι «κάφροι» του ΠΑΟΚ στον αγωνιστικό χώρο.

Κάτι πρέπει να γίνει δεν νομίζεται Κύριοι του ποδοσφαίρου? Ε?

Πρέπει να θρηνήσουμε θύματα για να παρθούν μετρά?